Laserová permanentní (trvalá) epilace - laserové odstranění chloupků (cibulek)

LightSheer Lumenis DUET

Používáme špičkový, zároveň nejlepší na světě v estetické medicíně  a jediný, který umí odstranit chloupky (cibulky) - diodový laser LightSheer Lumenis DUET (produkt firmy Lumenis, San Diego, Kalifornie, USA). Tento přístroj je certifikován nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti a efektivity, americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA. Laserová epilace, někdy též nesprávně zvaná laserová depilace, je zcela bezbolestná!

Základní vlastnosti - LightSheer Lumenis DUET

  • rychlé - ošetření podpaží a třísel do 10 minut, nohou a zad do 20 minut

  • efektivní - pro všechny typy pokožky

  • bezbolestné - bez povrchové anestezie a gelu

  • klinicky ověřené - certifikace FDA

  • pro ženy i muže

  • světová špička v oboru

Epilace

Výhody po ošetření laserovou epilací

  • úspora času - odpadne každodenní péče s holením, ošetřením pomocí vosků, depilačních krémů nebo elektrických depilátorů; měsíčně to může být až 15 hodin i více...

  • úspora peněz - měsíční náklady za žiletky, vosky a krémy můžou být až 300 Kč, za rok 3 500 Kč, za 10 let...

  • estetické hledisko - odstranění a konečné vyřešení problémů se zarůstajícími chloupky, zarudnutím nebo spálením pokožky po použití el. depilátorů a depilačních krémů, žádné pořezání od žiletek...

 

Kontakt         Ceník

Epilace

Jak laser funguje

Laserový paprsek selektivně zacílí na tmavý chloupek a tepelnou energií, kterou laser vydá, "sjede" po chloupku do vlasové cibulky a zlikviduje ji. Takto ošetřená vlasová cibulka je definitivně odstraněna. Jelikož na povrchu lidského těla je v aktivní fázi asi 15-25 % chloupků, je nutné absolvovat 4-8 procedur, abychom odstranili všechny vlasové cibulky, ze kterých roste chloupek. Mezi procedurami je obvyklé mít časový odstup 3-4 týdny než chloupky začnou opět růst z neodstraněných cibulek. Pro lepší pochopení: ze 100 vlasových cibulek, které máme v podkoží, je aktivních 15-25 cibulek (u každého je to jinak), tzn. že z těchto nám rostou nechtěné chloupky a tyto laser zaměří a zlikviduje.  A takto se  musí vše 4-8krát zopakovat, aby se odstranily všechny vlasové cibulky, teprve potom již chloupky neporostou. Optimální doba mezi jednotlivými procedurami jsou asi 2-4 týdny.

Hironic - MIPL

Před ošetřením

Chloupky se nesmí 2 týdny před ošetřením vytrhávat, lze je pouze holit nebo stříhat.

Před vlastním laserovým odstraněním chloupků doporučujeme 1-2 dny před zákrokem ošetřovanou lokalitu oholit. Doba trvání zákroků laserové epilace je max. 20 minut, záleží na velikosti ošetřované plochy.

Dalším limitem pro epilaci laserem je opálení. Ošetřovaná lokalita by neměla být čerstvě opálená, ať už pobytem na slunci, či návštěvou solária.

Po ošetření

Po laserovém odstranění chloupků nejsou prakticky žádná omezení, při pobytu na slunci však doporučujeme používat krém s vysokým ochranným faktorem. Může se objevit lehká zarudlost pokožky v místě ošetření, záleží na ošetřované lokalitě a citlivosti pokožky. V případě zarudnutí nicméně tento jev přetrvává pouze krátce.

Informovaný souhlas

Stáhněte si informovaný souhlas s procedurou.