Laserové odstranění celulitidy a laserová bezbolestná liposukce

Používáme špičkový přístroj SmoothShapes (certifikace FDA)  - světová patentovaná technologie na efektivní, dlouhodobé a bezbolestné odstranění celulitidy, redukci tuku (liposukci) a formování postavy.

Co umí a dokáže:

  • viditelně odstraní celulitidu
  • výrazně redukuje podkožní tuk v oblasti stehen, břicha, hýždí a po 30minutové aplikaci odstranění 0,6 kg tuku z ošetřovaných partií!
  • zmenší obvod ošetřovaných částí těla až o 10 cm
  • bezbolestný zákrok připomínající masáž
  • dva zákroky v jednom
  • klinicky ověřené - certifikace FDA

 

 

Kontakt         Ceník

Jak pracuje SmoothShapes?

SmoothShapes obsahuje 3 technologie, které jsou součástí aplikační hlavy:

  1. Dynamický laser 915 nm v aplikační hlavici Photomology® je v současnosti jediným laserem, který zkapalňuje tuk - jeho vlnová délka je přesně naladěna na vyhledávání a zkapalnění tuku.
  2. LED záření 650 nm v aplikační hlavici Photomology® zajistí propustnost membrán tukových buněk, kterými se tak tuk dostává z buněk ven a současně stimuluje produkci podkožního kolagenu a obnovuje cirkulaci lymfy a prokrvení v dané oblasti.
  3. Vakuová podtlaková masážní komůrka v aplikační hlavici Photomology® zajistí odvod rozpuštěného tuku do lymfatického systému a pryč z těla a současně rozruší mezibuněčná septa.

 

Pro lepší pochopení

Laserový přístroj zkapalňuje pomocí laseru tuk v buňkách a následně pomocí LED záření zajistí lepší propustnost membrán tukových buněk a tuk se potom lymfatickými cestami dostane ven z těla, k čemuž mu pomůže podtlakem podpořená masáž ošetřévané oblasti.

 

 

Co můžete od SmoothShapes® očekávat?

SmoothShapes® představuje významné zlepšení v odstranění celulitidy a v redukci podkožního tuku. Po zákroku bude kůže na dotek pevnější a hladší, navíc s dlouhodobým efektem. SmoothShapes® umožňuje provádět zákroky na všech fototypech kůže, včetně kůže opálené. Zákrok je pohodlný a příjemný. Ucítíte příjemné prohřátí kůže a pocit podobný masáži. Po zákroku se bez problémů můžete vrátit ke svým běžným aktivitám, bez bolesti, nutnosti rekonvalescence a bez dalších omezení.

 

Výsledky a počet zákroků s přístrojem SmoothShapes®

Doporučený počet zákroků je 8. Maximálně mohou být 2 týdně, minimálně 1 za měsíc. Výsledek v podobě změny v textuře kůže a její pevnosti je patrný již po dvou zákrocích.

Časté dotazy

Jak se připravit na ošetření?

Pokožka musí být čistá, nepoužívejte žádné krémy, oleje či samoopalovací produkty.

Které části těla lze léčit?

SmoothShapes laser je ideální pro léčbu boků, stehen, oblasti pasu, hýždí, zad a břicha.

Je toto ošetření vhodné v období těhotenství?

Ne. SmoothShapes laser je výborným řešením po porodu. Nebyl však dostatečně ověřený jeho efekt na těhotné ženy či kojící matky.

Informovaný souhlas

Stáhněte si informovaný souhlas s procedurou.