Pihy, znaménka... - frakční laser

Hironic - MIXEL

MIXEL - CO2 RF frakční laser s duální fokusací paprsku

Jedná se o v této době nejnovější generaci CO2 laserů s americkými RF CO2 laserovými trubicemi a technologií duální fokusace paprsku.

V porovnání s existujícími obecnými CO2 lasery je výstupní výkon RF excitované trubice mnohem stabilnější a její životnost je prakticky neomezená, mnohem delší než u klasických CO2 skleněných trubic. Z principu trubice je zajištěna vysoká geometrická kvalita paprsku. Frakční technologie s ultrarychlým skenováním a nastavitelným přepínáním duální fokusace při skenování, tj. nastavením různé velikosti paprsku, vede k maximalizaci klinického efektu.

 

Kontakt         Ceník

Omlazení frakčním CO2 laserem

Frakční laser je směle možné nazvat největším pokrokem v péči o pleť v posledních letech. Na škále změn před a po aplikaci ho řadíme k razantním metodám, avšak zachovává si všechny výhody neinvazivních metod: zákrok je klienty dobře tolerován, před zákrokem se aplikuje povrchová anestézii pomocí krému EMLA, dále vedlejší nepříznivé jevy jako např.začervenání pleti postupně odeznívá během několika dní po zákroku. Navíc je možné (po konzultaci s lékařem) bezprostředně aplikovat make-up.

Hironic - MIXEL - aplikace

Frakční laser pokryje kůži jemnou sítí miniaturních bodů, kterými do podkoží pronikne laserová energie tzv. CO2 ultrapulsního laseru. Ta se v hlubokých strukturách kůže přemění na tepelnou energii, která remodeluje kolagen, a tak zajistí efektivní a zejména přirozené omlazení pokožky. Účinek CO2 frakčního laseru je i povrchový a dokáže sjednotit barvu pleti, odstranit pigmentové skvrny, zatáhnout drobné žilky a zmenšit póry. Ideální sezónou frakčního laseru je období od podzimu do jara.

Hironic - MIXEL - aplikace

Konzultací i zákrokem Vás provede odborný korektivní dermatolog zaškolený na aplikaci s tímto laserem. Záleží-li Vám na tom, aby změna oproti původnímu stavu Vašeho obličeje byla rychlá a na první pohled viditelná, pak by mohl být právě frakční CO2 laser Vaší volbou.

Hironic - MIXEL - aplikace

Frakční laser se s výhodou využívá i k ošetření jizev po akne, event.i jiných jizevnatých stavů, dále k ošetření pigmentací v obličeji, dále odstraňuje některé změny pleti plynoucí ze stárnutí pokožky a mírného poškození slunečním zářením.

Odstranění kožních výrůstků frakčním CO2 laserem

Hironic - MIXEL - aplikace

Hironic - MIXEL - aplikace

Laser umožňuje odstranit různé typy kožních afekcí s minimalizací traumatizace během zákroku a zejména s omezením tvorby následných jizviček. Jedná se o několik minut trvající zákroky, které jsou díky použité lokální či povrchové anestezii nebolestivé či bolestivé jen minimálně. Ranky po ošetření není třeba chirurgicky šít, proto následně téměř neomezují při aktivitách, např. u sportovců. Samozřejmě bude před zákrokem afekce vyšetřena atestovaným dermatologem, který Vám sdělí, zda je vůbec vhodné a možné danou afekci odstranit a následně Vám i event.zákrok provede. Vyšetření znamének atestovaným dermatologem je prováděno pomocí dermatoskopu, speciálního typu lupy, který zkušeného dermatologa blížeji informuje o charakteru afekce a o jeho benignitě.

Další možnosti uplatnění

Hironic - MIXEL - aplikace

Ošetření různých typů jizev, např.po akné, popáleninové, pooperační, po zkoušce i keloidních jizev. Dále je možné ošetření bradavic na různých místech, kuřích ok, vazivových výrůstků a jiných benigních afekcí. Dále je možné též zbrušování hrubých nehtových plotének postižených různými patologickými procesy.

Žádný výše uvedený zákrok není hrazen ze zdravotního pojištění, všechny jsou plně hrazeny klientem.