Multifunkční laser Hironic

Hironic - MIPL

Medicínský laser Hironic zvládá v nejvyšší kvalitě následující laserová ošetření:

  • laserové omlazení obličeje, krku a dekoltu - rejuvenace
  • laserové odstranění žilek a metliček
  • laserové odstranění pigmentových skvrn
  • laserové ošetření akné

 

Používáme špičkový laserový medicínský přístroj s jedinečnou technologií DUAL MODE FILTERING - dvojité optické filtrace. Jejím využitím se odfiltrují potencionálně nebezpečné vlnové délky pulsního světla. Laserový přístroj tak používá výhradně relevantní vlnové délky, jež nejsou absorbovány vodou v tkáních pokožky. Dvojitá optická filtrace znamená bezpečnější způsob ošetření, neboť se snižuje spotřeba aktivní pulsní energie. Tento medicínský přístoj představuje bezpečný a výkonný duální laserový přístroj s vysokou rychlostí a velkou aktivní plochou aplikační koncovky pro velké množství indikací.

 

Kontakt         Ceník

Laserové omlazení obličeje - rejuvenace

Hironic - MIPL - Laserové omlazení obličeje - rejuvenace

Principem laserové rejuvenace je přeměna aplikovaného laserového intenzivního světla v podkoží na teplo. To dokáže stimulovat kolagení vrstvu a její následnou regenerací zpevnit, vyhladit a hlavně oživit pleť. Dokáže však i zatavit drobné žilky a odstranit pigmenty. Proces omlazení a jeho výsledek je tak komplexní, přirozený a docílí se s ním přirozený mladistvý vzhled.

Zákroky je možné opakovat 3-4x v intervalu cca 1 měsíce. Kvalita pokožky se i po zákrocích neustále zlepšuje až po dobu šesti měsíců. Zákrok nevyžaduje žádnou anestezii a trvá cca 20 minut.

Laserové odstranění žilek a metliček

Hironic - MIPL - Laserové odstranění žilek a metliček

Rozšířené žilky v obličeji, žilky a metličky na dolních končetinách i kdekoliv jinde na těle je možno velmi úspěšně odstranit pomocí moderního výkonného laserového přístroje. Tato metoda spočívá v tom, že laserový paprsek cíleně reaguje s červeným krevním barvivem, takže za vzniku tepla způsobuje zánik nežádoucích žilek a metliček. Takto je možné odstranit žilky až do síly 2 mm. Nezbytnou součástí zákroku je následné ošetření kůže a v létě důsledná ochrana před sluncem.

Laserové odstranění pigmentových skvrn

Hironic - MIPL - Laserové odstranění pigmentových skvrn

Pigmentové skvrny, stařecká pigmentace, pihy se objevují v obličejových i neobličejových partiích z mnoha důvodů. Nejčastěji je to vedlejší vliv pobytu na slunci, věk nebo užívání hormonální antikoncepce. Metoda odstranění spočívá v tom, že laserový paprsek rozmělní pigment na drobné částečky, které jsou následně buněčným systémem odplaveny pryč. Tzn. žilky se dají laserem doslova "vygumovat". Již po první aplikaci zmizí většina žilek. U pigmentů dojde po aplikaci k jejich následnému sloupnutí. Kůže u těchto zákroků není porušena, je jí však třeba důsledně chránit krémem s vysokým ochranným faktorem proti slunečnímu záření. Zákrok je téměř bezbolestný. Na přání klienta lze použít lokální znecitlivění. Hojení probíhá přes povrchové stroupky.

Laserové ošetření akné

Hironic - MIPL - Laserové ošetření akné

Laserový paprsek působí léčivým účinkem na mazové žlázky. Omezuje se jejich činnost, takže se nezvětšují a nezanítí se. Lze tak dosáhnout dlouhodobě výrazného zlepšení projevů akné ve všech jeho fázích. Již po prvním ošetření je viditelný úbytek projevů akné. Dobrý efekt má i na zhrubělou a nerovnou pleť s jizvičkami. Stimuluje novou tvorbu vazivových vláken, tím se povrch kůže vyrovnává. Zákrok nepotřebuje žádnou anestezii, je bezbolestný.

Dle potřeby je nutné zákrok 1-3x opakovat, nejlépe po 1 měsíci.