Thermage

Thermage - logoUnikátní neinvazivní lifting - cesta ke kráse bez bolesti a jizev

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga? Metodou neinvazivního liftingu omládnete bez chirurgického zákroku, bez rekonvalescence, po jediné aplikaci a s dlouholetým efektem.

Thermage CPT - přístrojO přístroji

Thermage CPT je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní zákrok na všech problematických partiích těla (obličeje, rukou, nohou a břicha), kde došlo k ochabnutí pokožky nebo k povislosti kůže (nadváha, těhotenství).

  • dostupný ve více než 100 zemích světa
  • více než 2300 lékařů používajících Thermage
  • více než 600 000 provedených aplikací
  • více než 50 patentů na vlastní radiofrekvenční technologii
  • vynikající bezpečnostní vlastnosti
  • vynikající výsledky klinických studií

Thermage CPT (nová generace) je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plastickochirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace - bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o 10-20 let... Thermage CPT má oproti klasické chirurgické plastice a faceliftu množství významných výhod. Především nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý, nevznikají jizvičky, nepotřebujete čas na rekonvalescenci a má nesrovnatelně nižší procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.

 

Kontakt         Ceník

Jak Thermage CPT pracuje

Thermage CPT používá radiofrekvenční tepelnou energii k zasažení kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco vnější vrstvy jsou účinně chlazeny k zajištění ochrany kůže. Nejenže Thermage CPT zpevňuje a vypíná kůži, ale také spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. Tento protein je zodpovědný za pevnost kůže a její mladistvý vzhled.

Klient aplikaci Thermage CPT vnímá jako krátké chladivé doteky prokládané krátkým, hlubokým pocitem tepla, které je známkou toho, že hluboké struktury kůže dosahují efektivní teploty potřebné pro její vypnutí.

Thermage CPT nemá mezi radiofrekvencemi alternativu ani srovnání - žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko!

Nová vibrační aplikační koncovka spolu s novým algoritmem aplikace energie prokládající radiofrekvenční pulsy dávkou chlazení věrně napodobuje Transkutání Elektrickou Nervovou Stimulaci (TENS), která blokuje nervovou odezvu mozku a zvyšuje tak komfort zákroku.

Vylepšené aplikační špičky zvyšují distribuci tepla v tkáni a jeho rovnoměrnost. Větší objem tkáně je objemově prohřátý na cílenou teplotu. Data z klinických studií demonstrují, že Thermage CPT prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Popis zákroku

Stárneme a čas se podepisuje na našem vzhledu. Mezi příznaky stárnutí patří především rozdíl v elastičnosti kůže. Je to dáno tím, že se s přibývajícím věkem zpomaluje produkce kolagenu, nastupují hormonální změny, mění se mladistvý tón a pružnost pokožky.

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga? Řešením je naprostá novinka a převrat v moderních metodách omlazování, přístroj zvaný Thermage, který umožňuje pacientům lifting pokožky, její vypnutí a zlepšení kvality díky mohutnému nárůstu nového kolagenu. Během jediného zákroku dosahuje výsledku, pro který byla dříve zapotřebí několikahodinová plastická operace a dlouhé měsíce rekonvalescence. Thermage, to je bezpečná, neinvazivní metoda, která zjemňuje vrásky, zpevňuje pokožku a dodává mladistvý vzhled, který přetrvává několik let.

Thermage - průběh zákrokuPrůběh zákroku

Zákrok může trvat 20 minut až 2 hodiny, záleží na léčené oblasti těla. Pacient cítí během aplikace teplo i chlad.

Většinou jde o bezbolestnou proceduru, ošetřující lékař se však může rozhodnout podat pacientovi lék proti bolesti, ošetření může být totiž pro citlivé jedince lehce bolestivé (pocit srovnatelný se štípnutím) . Teplo indikuje stimulaci kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci, před procedurou nejsou nutné žádné laboratorní testy.

Radiofrekvenční energie proniká hluboko do kůže a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu, pokožka získává mladistvý vzhled a obnovuje svou pevnost a pružnost po jediné aplikaci. Svrchní část kůže přitom není nijak poškozena, pacient může ihned pokračovat v normálním životě. Výsledek je okamžitý, elastičnost kůže je dlouhodobá. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje buňky produkující kolagen, nová vlákna se tvoří již 4 týdny po ošetření až do období 6 až 12 měsíců po aplikaci. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená. Zredukují se jamky a povadlá kůže, známé projevy ztenčené stárnoucí pokožky. Efekt zákroku vydrží ve vysoké kvalitě až po dobu pěti let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného pacienta.

Výsledky metody Thermage

Dodá přirozený lift, oživí, napne a zpevní pokožku v následujících částech:

Thermage - před a po - obličejObličej – zpevňuje kontury, zlepšuje texturu celé tváře, redukuje vrásky a povadlou pokožku, zjemňuje nosoretní rýhy, zmenšuje podbradek.

 

Thermage - před a po - očiOči – zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček, odstraňuje pokleslá víčka, zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí, redukuje váčky pod očima.

 

Ruce – zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kůže.

Thermage - před a po - břichoBřicho – redukuje uvolněnou kůži po těhotenství, zpevňuje kůži po úbytku hmotnosti či změněnou v souvislosti s přibývajícím věkem.

 

Thermage - před a po - stehna a kolenaStehna a kolena – zjemňuje a zpevňuje uvolněnou kůži na stehnech a nad koleny, zlepšuje vzhled a pevnost stehen, redukuje tuk a zlepšuje stav celulitidy.

 

Thermage - před a po - hýžděThermage je vhodná metoda především pro pacienty, kteří zhubli a mají ochablou kůži na těle. Hodí se však pro každého, kdo touží po pevné a pružné pokožce a nechce podstupovat chirurgický zákrok. Thermage úspěšně zpevňuje a vypíná oblast šíje a dekoltu, vynikajících výsledků dosahuje ve tvarování kontur obličeje.

 

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage nejen u žen, ale i mužů na celém světě.